Zpět na web

  • načítám...

předsíň.jpg

Ahoj, jak už jsem tu psala, jsem druhým měsícem ze známosti v pronájmu a zatím samá "legrace". Bohužel dům je studený a nasáklý jak houba z reklamy na Ceresit, který bych i ráda koupila. Potřebovala jsem do 1+1, tady je místností víc a všude samá okna... Bohužel jak se zde začlo topit, vedle majitel zatím odmítl dát topení - je to přistavěný ytong, tak tam se při 15 stupních udělala plíseň na zdi, tu jsem zlikvidovala Savem na plísně, pak se udělala i lehce v koupelně, záchod je jak bazén, další se udělala vedle v pokoji na okně, když tam byla velká kytka, tu si odnesli, měli o ní strach a začla jsem tam topit, tak se zas udělala v rohu kuch. koutu, který je mezi tím a dnes jsem objevila pěkně za*rané okénko ve špajzu, který vede z kuch. koutu. Když pršelo, do místnosti v rohu lehce teklo. Každý mi furt říká, jak musím větrat a větrat, jenže já tady už takhle musím mít přímotop a mám tu skinny morčata a ti musí mít teplo a konec a větrání ani tak nepomohlo, samozřejmě, že občas větrám, ale co pomohlo bylo když se začlo víc topit. Dveře jsou taky durch i klíče. Taky je tu průvan, což není dobré hlavně na morčíky. Vedle v předsíni, kde mám křeslo - pro ně na ležení a ručníky na sušáku atd. je cítit zatuchlina, i když ta byla v pokojích cítit i předtím. Teď mi tím smrdí i koberec... Nademnou je rozestavěné patro - už x let, mohl by být problém v tom? Viděla jsem fotky, v čem tu žila jeho matka a nestačila se divit...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...