Zpět na web

  • načítám...

DSC04179.JPG

Ahoj děvčata, jdu pro radu ;) mám rok a půl starou kastrovanou kočičku Andu britka křížená s colorpointem. Je to velkej lovec a terorizuje našeho psa. Na tom by ještě nic nebylo, kdyby nebyla tak nenažraná. Na kastraci byla v květnu. Vše probíhalo v pořádku ale před 2 měsíci se něco stalo. Má svou mističku ve výšce aby jí tam nechodil pes - jenže jsme zjistili, že je to trochu naopak. Dáme jí kapsičku nebo sušený a ona se tváří, že je vše OK papá z misky ale jen co zavřeme dveře - seskočí dolů, rázně dá najevo psovi, kdo je tam pánem a sežere mu jeho plechovku 1kg. Bylo nám divné, že má Anda takový panděro :think: než jsme je pozorovali nenápadně oknem. A před týdnem to začalo být ještě horší. Ona sežere psovi tu plechovku a když otevřeme dveře, vytřeští na nás oči a dlouhým řvaním nám dává najevo, že by jako ještě něco sežrala, před 2 dny se odrazila od boudy, skočila na stěnu, od které se odrazila a skočila mi přímo za krk :pocitac: a řvala jak pitomá 8o s těma vykulenýma očima 8o Vzala jsem jí, plácla a řekla tak tohle ne. Psovi jsem dala nažrat domů, ona dostala hrst granulek a psovi jsem to dala do verandy, jenže ona tam vlezla okýnkem a nastal strašnej rachot, tak tam běžím, co se děje, ona málem našemu psovi vysekla oko, kvůli tomu žrádlu :zed: dráp jí uvíznul pod víčkem našeho psa - ten řval, ona vrčela, tak jsem jí ten dráp vyhákla, naflákala jí na zadek a vyhodila ven. Samozřejmě se se mnou celý den nebavila, stranila se ale hned ráno byly před dveřmi zakouslé 2 myši asi na usmířenou. Nevím co s ní mám dělat. Když k nám někdo přijde, musí si myslet, že chudáka Andu nekrmím, jenže ona táhne to sví břicho, během dne je schopna sežrat 1kg plechovky a misku sušenýho pro psa a svijí mističku sušenýho a pořád jí je to málo :roll: :cert:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...