IMG_20151101_161122.jpg
Mám teda takový ten obyč v malém květináči vysoký asi 10-15cm, takové ty vysoké bohaté nebo s takovými kuličkami na konci ty mi nevydrží ani venku natož doma, posílám fotku pro představu ;)
- Autor: Zupa
- Vloženo: 01.11.15
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Velikost písma:
Jančakecalka
1.11.15 18:58
- Upravit
No, to je přesně on, co se mi moc líbí