Zpět na web

  • načítám...

IMG_20151101_161122.jpg

Mám teda takový ten obyč v malém květináči vysoký asi 10-15cm, takové ty vysoké bohaté nebo s takovými kuličkami na konci ty mi nevydrží ani venku natož doma, posílám fotku pro představu ;)

  • Autor: Zupa
  • Vloženo: 01.11.15

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
Jančakecalka
1.11.15 18:58

No, to je přesně on, co se mi moc líbí :palec:

  • Upravit