image.jpeg
Dobrý vecer maminky, prosim mate některá zkušenost konkrétně s tímto kočárkem na fotce? Jde mi hlavne o to, zdali je polohovatelna rukojeť. Paní v hrackarne mi říkala ze ano, ale nikde to neni uvedené a kočárek bohužel měli v krabici nevybaleny.. Dceři budou na Vánoce dva a čtvrt, je vysoká, ale mam strach aby se ji dobre vozil. Je vhodny do terénu? Rada bych, aby za ty peníze něco vydržel.. Děkuji za jakékoliv zkušenosti.
- Autor: Sareah
- Vloženo: 08.11.15
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána