Zpět na web

  • načítám...

image.jpeg

Dobrý vecer maminky, prosim mate některá zkušenost konkrétně s tímto kočárkem na fotce? Jde mi hlavne o to, zdali je polohovatelna rukojeť. Paní v hrackarne mi říkala ze ano, ale nikde to neni uvedené a kočárek bohužel měli v krabici nevybaleny.. Dceři budou na Vánoce dva a čtvrt, je vysoká, ale mam strach aby se ji dobre vozil. Je vhodny do terénu? Rada bych, aby za ty peníze něco vydržel.. Děkuji za jakékoliv zkušenosti.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...