Zpět na web

  • načítám...

received_1089286931083504.jpeg

Ahoj zenusky, tak jsem dnes byla na odbery a dostala jsem i prukazku. :dance: Termin mam 22-28.5.16 :)...jinak vse byli v poradku...prikladam fotecku...panu doktorovi se skoro nepodarilo vyfotit jak se tam hemzilo :*...a co vy jak postupujete?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...