received_1089286931083504.jpeg
Ahoj zenusky, tak jsem dnes byla na odbery a dostala jsem i prukazku. :dance: Termin mam 22-28.5.16 :)...jinak vse byli v poradku...prikladam fotecku...panu doktorovi se skoro nepodarilo vyfotit jak se tam hemzilo :*...a co vy jak postupujete?
- Autor: M.chellka
- Vloženo: 09.11.15
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána