Zpět na web

  • načítám...

image.jpg

Ahoj holky, muzu se k vám přidat, ikdyz jsme říjnový dve čárky? Ale uz je nam 5+3 tt a jsme jeste mala tečka na ultrazvuku :D jinak, kdyz jsem testovala na testu byl jen trosku silnější duh pokaždé a jsme tam :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...