image.jpg
Ahoj holky, muzu se k vám přidat, ikdyz jsme říjnový dve čárky? Ale uz je nam 5+3 tt a jsme jeste mala tečka na ultrazvuku :D jinak, kdyz jsem testovala na testu byl jen trosku silnější duh pokaždé a jsme tam :)
- Autor: Gweopanda
- Vloženo: 11.11.15
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána