_MG_0039.jpg
Tak já už mám dva pokoje doma od Jany Vařechové Holoubkové a neměnila bych. Přikládám fotku, jak nám upravila ložnici, když jsme tam potřebovali dostat dvě postýlky. Dál nám taky pomohla nastínit dětský pokojíček. K realizaci však nedošlo, protože jsme se rozrostli ještě o jedno dítko, takže z pokojíčku pro tři děti byl rázem pokojíček jen pro dvě a druhý pokoj pro další dvě :mrgreen:
- Autor: MisaHanuska
- Vloženo: 11.11.15
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána