Zpět na web

  • načítám...

250728_3441937809510_931715716_n.jpg

Nejlepší je, jak o tom vědí nejvíc ti, kdo to nikdy nedrželi :lol: Já jsem na ketodietě zhubla 21kg, ze 76 na 55,jsem maximálně spokojená a právě proto, že to šlo tak rychle, byla to obrovská motivace, impuls, změna, ted žiju zdravě,5x týdně cvičím a běhám, udržuju si váhu a musím se obrovsky hlídat, ale kdo si myslí, že se po ukončení jakékoliv diety může vrátit k nezdravému přežírání a nepřibere, je naivní, takže jojo efekt hrozí u každé, je to vždy jen na nás. Keto jsem začala i prodávat a moje kamarádky a okolí si to stejně jako já nemůžou vynachválit. Posudte sami jestli by jste vás to uspokojilo nebo ne. Já se cítím skvěle :dance:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...