Zpět na web

  • načítám...

IMAG0795_1.jpg

"@skubanek 86":https://www.emimino.cz/profil/skubanek-86/ Jo tak to je dobře no já nemít tu operaci tak taky kojím jak jsem stihla být doma ten jeden den než jsem znovu nastoupila do nemocnice tak jsem mlíčko už měla a přišlo mi že dost. Ale bohužel :-( se stalo co so stalo. No a ted řesíme silnou vyrážku malá se nám osypala tak máme mastičku když se to nezklidní do týdne budou nám dělat testy jestli se jedná o ekzém nebo alergii na UM :-(. Jinak máme 3,85 kg a 62 cm fakt je dlouhá ale už začala přibírat dobře jde to pomalu ale jde to :P bude po mě já měla v roce 8,5 kg :-D.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...