c4BhehbAtYfa_s600x600.jpg
"@mapoh":https://www.emimino.cz/profil/mapoh/ Cybex kočárky patří ke kvalitním kočárkům. Co se týká materiálu tak je tak akorát-ani silný ani slabý. Obecně jsou všechny kočárky impregnovány aby nepropustily chlad a vlhkost. Hluboká korba je hodně prostorná cca 80 cm. Materiál na rukojeti je pěna. Kočárek Balios M je určen do jakéhokoliv terénu takže bych se nebála že by někde neprojel. Konstrukce je pevná. Já se teda rozhodovala mezi Cybex Eternis M3 a Peg-pérego Book Cross. U nás vyhrál Peg-pérego. Ale co se týká Cybexu, tak se s ním velice krásně manipulovalo. Líbí se mi na této značce kvalitní zpracování, hluboká korba, veliký výběr barev a nosnost kočárku. Sporťáku dávám mínus za skládání vnitřkem ven a nezakrývací síťku ve stříšce. Možná bych to skládání oželila, ale tu síťku ne. Je spousta maminek které jí uvítají a nevadí jim ale já zrovna okýnka a síťky nemusím ;) Jinak kočárek Cybex (jedno jaký model mohu) doporučit :palec: Ještě k tomu malému kufru... my máme taky malý kufr a proto potřebuji takový kočárek aby se s podvozkem skládala i hluboká korba. Jinak se do auta ve čtyřech nevejdeme... A to vlastně umí Peg-pérego s Pop Up korbou ;)
- Autor: Pavla087
- Vloženo: 22.11.15
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána