1484605.jpg
Z pohledu kadeřnice mě její účes včera zarazil... :nevim: Její vlasy mi přišly jako na 2. fotografii. Mrknu na ni ještě na Nova plus znovu :mrgreen: Neříkám, že mám pravdu, proto jsem se taky ptala na váš názor...
- Autor: kometa32
- Vloženo: 25.11.15
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána