přebalovací taška.jpg
Ahojky maminky, blíží se mi porod, tak pomalu dávám do kupy co je všechno potřeba. Dostala jsem se k přebaloví tašce. Se starší dcerou jsem jí měla, ale nebyla jsem s ní spokojen. Ty co by se mi líbili, tak stojí min 2500kč a to mi přijde moc. Tak jsem koukla na pinster a našla odkazy na různé taštičky. Tak jsem se chtěla zeptat jestli s nimi nemáte nějaká zkušenost, případně co vám přijde nejlepší varianta. Případně jestli máte nějaký jiný tip ;)
- Autor: Netopirek
- Vloženo: 25.11.15
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána