IMG_2310.JPG
Ahoj holky :mavam: Nemám šanci vás dočíst :mrgreen: Ale taky mě napadlo sem něco napsat. U nás se žije dobře, kluci i holky občas pozlobí (včera mi rozbily skleničku na šáňo, a taky milují pěnové puzzle - přes noc dělají bordel a ráno mám puzzle po celém obýváku) :D Ale jsou to miláčci. Pořídila jsem jim skříň na záchůdek, takže není vidět a chodí na něj z boku skříně. Super věc! I když bobky smrdí i skrz :lol: Posílám pár fotek. Když jde o spánek či otravování mě ve vaně, jsou jedna ruka. Zkusím sem hodit i odkaz na video, jak maličká krotí kočky :mrgreen: Jinak posílám i pár profi fotek s malou :) Z říjnového focení. Pro ty staré známé, teď jsem v 15tt, screening nám dopadl dobře, takže si užívám těhotenství i s nevolnostmi :mrgreen:
- Autor: rainucha
- Vloženo: 26.11.15
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána