IMG_20151128_074414.jpg
Nejdriv Dudu Oggyho absolutne nesnesl a nevydrzel s nim v jedne mistnosti :-D ted za sebou navzajem lezou :-D jen kdyz obcas pustime prcka s nim ven, tak ho zahani domu :-D ale nosi mu ke dverim mysi :-) prvni foto vcera vecer, druhe dnes rano, kdy sme pustili D. domu z venku z venceni a sup za Oggym :-) Mmchdm Oggy uz na WC chodi normalne, byl trochu nastydli, tak to mozna bylo tim...?
- Autor: Bomer
- Vloženo: 28.11.15
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána