Zpět na web

  • načítám...

IMG_6961.JPG

"@Irisek83":https://www.emimino.cz/profil/irisek83/ Nad křesílkem jsem pořád spekulovala já, tak když ji vidím jak je tam vysmátá, tak je rozhodnuto, kupujem pod stromeček. Jinak teda holky my jdem z jedný nemoci do druhý, tři týdny rýma, pak dva týdny kašel, z toho jsme se ještě nevyhrabaly a už máme od včerejška ATB na angínu a dnes ráno malá celá kropenatá, tak znovu k mudr a je to syndrom ruka-noha-ústa. Vůbec nejí, nepije, pusinku má plnou puchýřků i zevnitř, chuděrka moje :(

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...