Zpět na web

  • načítám...

IMG_20151209_123822.jpg

"@KačuliKačka":https://www.emimino.cz/profil/kaculikacka/ v tomhke mam stesti, ze mu nevadi (teda minimalne strileni ze vzduchovky je OK), ale na Silvesrra ho vezmu domu to nevim jak by smudla vydrzel :-( my prave co sme meli NO tak bral boudu a, kotec jako svoje uzemi a byl tam dobrovolne furt, tak treba az se mu postavi i kotec, tak to prijme srejne :nevim: jinak kocky u nas doma:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...