image.png
Dobrý den, zajímalo by mě, zda jste se někdo nesetkal s takovou vyrážkou, kruhama na těle? Mám ji od srpna a obvodní lékař dva měsíce tvrdil, že je to alergie na aviváž. Vyrážka se mě drží dodnes, neni nijak na pohmat hrubá, šupinatá, jsou to jakoby červený kruhy hluboko v kůži. Opět jsem navštívila obvodního, ten si je jist, že je to pityriasis versicolor a předepsal mi mast. Podle příznaků a fotek na internetu se mi zdá, že je to úplně něco jiného. 8o. Na kožní jsem objednaná až v lednu. Ptám se zde, protože mám strach, zda to nemůže být borelioza. Kruhy se mi ale pohybují na stehnech a ted´ poslední 4 dny ho mám i na zádech. Přikládám foto. Děkuju za každou radu, už jsem bezradná. :( musím čekat do ledna na termín u kožního, obvodní mi nechce udělat krevní testy na boreliozu. Budu vděčná za každou radu. Přeji hezký den, Lenka.
- Autor: slajnerka
- Vloženo: 10.12.15
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána