07c1c869f4f980d7bd34c458e14bf55d.jpg
Já jdu letos taky do nových ozdob. Mám právě tu klasiku červená + slaměnky. Letos chci studené barvy. Mám z jarmarku paličkované ozdoby. Vyrábím korálkové hvězdy, šišky obarvené s mašlí a ještě bych chtěla zkusit vyrobit péřová andělská křídla. Takhle když to mám napsané, tak se mi to zdá fakt divná kombinace :mrgreen:, ale uvidím, jak to bude vypadat. Inspiraci jsem hledala např. na pinterestu. *Příspěvek upraven 10.12.15 v 21:23*
- Autor: kubee
- Vloženo: 10.12.15
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána