DSCN1398.JPG
Tak Dudlík byl dneska u veta a má pochroumanou chrupavku v přední pacce :( Pár dní se nám zdálo, že pokulhává, ale vždycky to přešlo, dneska už jsme jeli a vet udělal rentgen. Prý ani nemá cenu mu s tím něco dělat, že by to bylo zbytečné trápení - srovná se to samo. Pravděpodobně prý packu někam strčil a rychle s ní trhnul... Jinak u veta se choval ukázkově :)
- Autor: Bomer
- Vloženo: 21.12.15
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána