Zpět na web

  • načítám...

DSCN1398.JPG

Tak Dudlík byl dneska u veta a má pochroumanou chrupavku v přední pacce :( Pár dní se nám zdálo, že pokulhává, ale vždycky to přešlo, dneska už jsme jeli a vet udělal rentgen. Prý ani nemá cenu mu s tím něco dělat, že by to bylo zbytečné trápení - srovná se to samo. Pravděpodobně prý packu někam strčil a rychle s ní trhnul... Jinak u veta se choval ukázkově :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...