Zpět na web

  • načítám...

IMG_7092.JPG

Ahoj holky, u nás taky super, malá nadšená, největší radost měla z krabic na dárky a balícího papíru :dance:,koupila jsem jí plyšové křesílko, chlap jí koupil lego duplo první vláček, jezdí po kolejích a houká, ale to byl spíš dárek pro něj, pak knížky, kostky, oblečení, vodolepky - ty jsou teda naprosto super, kdo nemáte, pořiďte. Plyšovou Minnie od Mickey Mouse, tu si zamilovala a pořád jí tahá. No bylo toho moc. Večeři prospala a pak šla rozalovat, byla nadšená, u stromku nás bylo deset, tak jí to bavilo, každej jí chvíli dělal šašky, takže super zábava pro ní. Jinak teda pořád sama nechodí, nebo udělá tak dva tři krůčky a jde na zem.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...