Zpět na web

  • načítám...

IMG_20151231_113803.jpg

Prosim holky, uz jsem nestastna. Syn ma asi od svych 4mesicu na tvari krupicku. Dostal uz ruzne masti, ja zkousela kde co a vysledek zadny. Ted ma 15mesicu. Dnes mu to takhle zcervenalo. Venku na mrazu jsme nebyli. Neni preci mozny, ze ani kozni mu to nedokazala vylecit. Jsou to pupinky, jakoby male uhracky, nektere s bilym uvnitr. Par pupinku se mu dela i na rucicce na predlokti. Co to je? Nemate nektera zkusenoust? Nebo cim jste vylecily? Ja uz jsem bezradna. Telicko mazu eucerinem pro atopiky. V zime se mu delaly vyschle fleky zase. To se zlepsilo. Tvaricky mu s tim taky mazu ale tam to uspech nema. Chudacek

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...