Fotografie1110.jpg
Ahooooooooooj holky :dance: :dance: To jsem á zakladatelka diskuze :-) Jak se máte? co děti? Sofinka se nar.17.4.4500g a 54cm (jen at víte) :kytka: Roste, je šikovná. Starší dcera chodí do školky a moc se ji tam líbí :srdce: Jinak nesu Vám velkou zprávu 12.12.2015 v 19:54 s enám narodila 3tí holčička Natálie :srdce: :srdce: 4520g a 52cm :srdce: :srdce: :srdce: přidávám fotečky. Tak ahoj :srdce:
- Autor: maminka201
- Vloženo: 01.01.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána