Zpět na web

  • načítám...

DSCN1361.JPG

"@missy-m":https://www.emimino.cz/profil/missy-m/ Na Veveří dopadlo vše OK! Měla jsem lehký stres, zda vše bude dobře vyvinuté, přeci jem mě zvracení trápilo do 19tt. Nechali jsme si nahrát i video. Vyšetření trvalo asi 15min a během té doby se Vikča stačila přemístit z pravé strany břicha na levou. Bylo to úžasný vidět, jak se tam "plazí". :lol: Dovolená byla suprová! My byli v Juan Doliu, hotel Barceló Capella. Personám neskutečně milí a ochotný, pláž čistounká, bílý jemný písek, moře modřejší než obloha, teplota vody v Karibiku 26°C, turisti skoro žádní, hotel byl obsazený ze 40%. Snídaně a obědy v restauraci téměř u moře pod baldachýny, večeře v takových těch chýžkách, co stojí na moři, jako mají třeba na Maledivách, prostě ráj. Jen na poslední 3dny tam dojeli Američani a to jsou tak neskutečná hov.ada. Pořád na baru, věčně na mol, roztahovali se tam, jako by jim to tam celé patřilo. :? Ale celkově krásné zážitky převládají nad těmi negativními. Přidávám i fotečky. A jak se vede Tobě?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...