Zpět na web

  • načítám...

IMG_20160118_233920.jpg

Ahoj, mala ma uz tak 14dni cosi na rucicce, prý ekzém, řeším to s lékařem ale chtěla bych vědět jestli vaše dítko nebo vy sami měli něco takového a jestli se vůbec jedna o ekzem nebo něco jiného??? Přikládam foto.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
5251
19.1.16 07:45

Mazala bych to pár dní imazolem

  • načítám...
  • Zmínit