Zpět na web

  • načítám...

12592326_10204431405460121_720774597956220084_n.jpg

Ahoj tak my dnes byli také na 4D :-) Fotečku Matyáška i bříška přikládám :-) Nahoře mám skoro 5 kg, tak doufám, že z toho nebude 20 :-D Na ultrazvuku byl vzorný, docela spolupracoval, akorát s sebou pořád mrská, kdykoliv jsme na kontrole, půjdeme ještě jednou 7.3., to vychází na nějaký 29. týden :-) A porod nám trošku posunul až na 5.6., ale tak to se asi ještě změní několikrát. Jinak se nám daří dobře, užíváme si doma pohodičku. Mažu se nepravidelně, jsem lenoch, nejčastěji kokosovým olejem, ten mám nejraději, na strie netrpím tak snad se ani teď nějak moc neukážou.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...