Zpět na web

  • načítám...

DSC_0237.JPG

Ahoj, moc prosím o vaše názory, přísahám ze je to moje poslední testování nebo mi z toho hrabe. vrchol hlenu 15dc čípek měkký dole.16DC a 17DC nahoře hlenu min. Přijde ještě ovulace? nebo už byla :lol: nebo ta silnější testovací čárka může naznačovat těhotenství? Muchlovacka byla 12DC a 15DC. dekuji

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...