stredni-tomasi-web.jpg
Ahoj všem!!! Pomalu zařizujeme byt a tak nějak pomalu přichází na řadu kuchyň. Jelikož nemám moc dobrou představivost, teda spíše téměř žádnou, chtěla bych slyset nazory i nekoho jineho. Podlahy a dvere by cca mely odpovidat tem na obrazku, nejsou identicke, ale temer stejne. Ale vubec nevim, jaky typ kuchyne by se k tomu hodil. Myslim si, ze kuchyn s drevenym dekorem urcite ne, ze uz by bylo predrevovano...ale jakou jinou, jaka Vam by se k tomu hodila??? No a dalši přoblem je takovy, ze mame KK, takze kuchyn s obyvakem dohromady, takze i toto je vec, ktera by se mela brat v potaz...obyvaci stenu bych si predstavovala uplne jednoduchou bud ladenou do cerna nebo do bila a sedacku nijak barevnou...takovou tu,,sedivku,, opet pro predstavu barva viz obrazek... Nejake typy?? :jazyk: :jazyk:
- Autor: miska.siskaa
- Vloženo: 01.02.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána