Zpět na web

  • načítám...

image.jpeg

[citace] **"@vanka6":https://www.emimino.cz/profil/vanka6/** píše: Ahoj, taky napíšu své zkušenosti s kočárkem Grander...asi jsme narazili na špatný kus :? Používáme ho 11 měsíců. dítko má 10kg a jezdíme pouze ve městě, žádný terén...a zítra pojede na třetí reklamaci. V září praskl jeden kloub na konstrukci, v říjnu druhý a dnes praskla konstrukce, takže odpadla ta velká kolečka 8o :( Už jsme z toho kočáru tak zoufalá... Jsem zvědavá, co s tím?! Byla bych asi ráda, kdyby vrátili peníze..ale nevím, jak to budou posuzovat. Jestli 3 reklamace vlastně jednoho dílu kočárku - konstrukce, nebo prostě 3x jiná věc. Nemá někdo zkušenost s více reklamacemi a vrácením peněz? [/citace] Tak dneska nam praskla konstrukce tak:(..mazec prechazim silnici a z niceho nic praaask a zlomilo se to tak az se oddelily vetsi kolecka:((...budem reklamovat samozrejme:((((..ale je to mazec, jeste ze se male nic nestalo!!!

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...