untitled2.png
Nejprve musis zjistit kdy a zda vubec ti probiha ovulace. Brat Duphaston 16DC je zbytecne pokud nevis kdy ti ovulace probiha. Me treba ovulace probiha vzdy 18-19DC nekdy dokonce az 20DC pak nasleduje 12dni lutealni faze a pak MS. Vysledovane to mam uz docela dlouho :mrgreen: :mrgreen: Podle mereni BT poznas ze ovulace uz probehla ale nepoznas ze bude probihat. Muzes mereni BT doplnit delanim ovulacnich testu. Ja mivala ovulacni testy pozitivni vzdy kolem 16-17DC a potom do dvou dnu prisla ovulace. Teplota muze stacit byt maximalne 36.7C pokud se ti teplota pred ovulaci pohybuje kolem 36.1-36.2... v den ovulace by mela teptota klesnou a po ni by mela prudce vzrust a drzet se nahore. Neni pravidlo ze musi byt teplota pres 37 zalezi jake mivas teploty normalne. Nekdo miva pred ovulaci 36.5 a nekdo klidne 35.9. To je strasne individualni. prikladam prilohy tri grafu, ten treti je kdy doslo k tehotenstvi.
- Autor: aknah31
- Vloženo: 07.02.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána