image.png
Ahoj holky, potrebovala bych poradit. Tento měsíc sem začala brát infolic a mam trosku rozházeny cyklus. Nejsem si diky tomu 100% jista kdy proběhla ovulace. Dle mého pocitu ( i teploty) byla 24,ale je tam jednodenní pokles. Vadi to? Myslíte ze jsme ji odhadli dobre? Mam tenhle měsíc divokej 4-6 den po ovulaci sem dokonce spinila a ted uz od soboty mam takový pms ze bych někomu neco udelala a zatim nic :mrgreen:
- Autor: Jitusee
- Vloženo: 09.02.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána