Zpět na web

  • načítám...

12695989_1701424260135786_1964586853_n.jpg

Ultra záda 50, sedadlo 22, nožičky 22, nám naprosto vyhovuje, hlavně, že na mě malá vidí! měla jsem i snap 4, ale šel z domu a koupila jsem právě Ultra, malá měla teprv 9m a byl moc "velký" - dcera padala na stranu... v ultra je i se zimním fusákem naprosto spokojená a líbí se jí tam, vyhovuje ji "kolíbka" a krásně se vyspí. Další bonus je 2x prodloužitelná stříška.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...