CAM01590.jpg
Kupovala jsem ji normálně v krámě, ale ne žádný Obi nebo tak. Ale třeba v tom Obi jsem viděla dlažbu i za stovku za metr v akci. Schválně ti sem dám fotku, jak to momentálně vypadá u nás doma. Ta dlažba je položená takhle kvůli chození, zítra se to dodělá.
- Autor: PetraJ
- Vloženo: 20.02.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána