Zpět na web

  • načítám...

DSC_0874.JPG

Moc děkuji..myslím, že web sem dát nemůžu. Vždy mi to bylo smazáno. Na ukázku dám pár fotek. Jinak je to v podstatě tak, jak píšeš. S hosty se domluvím hned po objednání pobytu na záloze, ta je u nás dva tisíce Kč, ta se hradí bezhotovostně na účet. Zbytek měsíc před nástupem na pobyt nebo dle domluvy. Ložní prádlo si vozím do prádelny, stojí to pár korun a prádlo je krásné a voňavé. Pak se po příjezdu napíše stav elektřiny, vemu si vratnou kauci ve výši 2000 Kč a na konci pobytu z toho odečtu energie a spotřebované brikety. Pak chalupu uklízím a chystám na další pobyt. Nezdá se to, ale vždy to minimálně 3-4 hodiny zabere. Zatím nikdo nenechal vyloženě binec, lidi zatím byli vždy slušní a moc spokojení. Jednou nám totálně rozbili trampolínu, ale já to vyřešila s pánem z obchodu tak, že nám to dal do reklamace a hosti platili jen poštu 200 Kč. Tak jsem od paní dostala poukaz do jejich kosmetického salonu jako poděkování :mrgreen:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...