Zpět na web

  • načítám...

stodulk-14-fin.jpg

"@Pifinka":https://www.emimino.cz/profil/pifinka/ Pekné fotečky :-) My se byly i s tátou fotit v roce :-) Nooo, tak to jsem asi jediná, která tady chodí... táta se postarat umí a když si může zajít on, tak co by nee i já. Potřebuji prostě vypnout. No a za měsíc letím na 4 dny pryč :P

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...