20160224_172830.jpg
Zdravím vás holky : ) popravdě jsem nevěděla, kam můj dotaz vložit, tak snad to nebude vadit, že sem : ) Potřebovala bych od vás prosím poradit, jestli byste z obrázku také usoudily, že jsem těhotná? Mám cca 10 - 12 dnů po ovu a test je teď z dnešního večera a celých těch 10-12 dní mě tak nějak občas pobolívá podbřišek. Moc děkuji ;)
- Autor: Kejts
- Vloženo: 24.02.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána