Zpět na web

  • načítám...

20160304_120755.jpg

Holky, tak jsem si včera udělala radost a omalovánky si konečně koupila. :dance: Koupila jsem si Čarovný les, ale řeknu vám, vybrat si jedny z takového množství je nadlidský úkol. Krásný je i ten Ztracený oceán, ale ten už je dražší. Přidávám obrázek kolik jsem toho vybarvila. Tady ta trošička mně trvala dvě hodiny. Čas při tom utíká šíleně rychle. Prosím, dejte sem taky nějaké obrázky, i když je nemáte vybarvené celé. Je radost se na to koukat.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...