Zpět na web

  • načítám...

Screenshot_2016-03-06-08-43-04.png

Ahoj zeny.. Prosim byla by nektera tak hodna a poradila mi? Co se se mnou deje? "@soldi":https://www.emimino.cz/profil/soldi/ muzu otravovat tebe? Tento cyklus je nejaky zacarovany. Jsem po stimulaci fytosojou-na pravy vajecnik reaguju skvele, na levy je to horsi. Ted mela byt ovu z leveho-10dc na utz levy vajecnik malinky a bez folikulu a na pravem dva folikuly cca 1cm..dle dr.mel byt cyklus anovulacni.. I tak jsem zkousela ovu testy a 16dc byl pozitivni...teplota stoupla az treti den..dnes je druhy den vyssi teploty a ja od rana krvacim.. Ovu krvaceni jsem drive mela, ale to bylo v den ovu...muzete se prosim nektera mrknout na graf a rict co si o tom myslite? Opravdu je anovulacni a me zacina ms? Vzdyt anovulak by mel vypadat jinak :-( moc diky za vsechny rady...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...