20160305_113543.jpg
Zdravím, připojila jsem se na tyto stránky s dotazem, jestli někdo nemá zkušenosti s pěstováním palmy "Areca". Já jsem si jednu koupila asi před měsícem - světlé místo v obýváku, ne přímé slunce, vzduch je teď přes zimu možná trochu sušší, teplota max 22C. Pravidelná zálivka přímo do květináče jednou týdně - spíš menší množství, párkrát jsem rosila přímo na listy. Začali mi schnout listy, schnou mi před očima:( Posílala jsem fotky na jedno fórum o palmách a paní mi napsala, že rosením jsem možná šířila houbovou chorobu, špatné listy mám odstranit a dát udržovat vlhko v květináči. Nemáte někdo s tímto zkušenost prosím? Myslela jsem, že třeba málo zalévám, když začali schnout, ale v květináči pořád vlhko je, přebytečná voda odtéká dírama dolů. Nechci o ni přijít, rozlézá se to pomalu po všech listech:( Díky za všechny připomínky!!! *Příspěvek upraven 06.03.16 v 11:32*
- Autor: Hanka2081991
- Vloženo: 06.03.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána