image.jpeg
Delam jen dorty pro deti, protoze se mi nechtelo vzdycky davat tolik penez :oops: :mrgreen: Ja teda hmotu kupuju u nas v cukrarskych potrebach. Delala jsem ji jednou a teda des bes :zed: navic to sus mleko vyjde pak nastejno jako kdyz si koupim hotovou :nevim: Kremy mame radi lehky- slehacka, zakys smet., tvaroh, mascarpone atd... prolozeny ovocem ;) hodne promazavam, nemame radi suchy a navrh to potru bud pudinkovym kremem nebo vyslehanou nugetu s maslem ;) a korpusy delam piskot na vsechny zpusoby :) Zrovna zitra budu delat pro syna :dance:
- Autor: Zorbas
- Vloženo: 08.03.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána