IMG_0496.JPG
Vypadá to tak, u dětí vždy první den pár pupínků a do rána osypané, hlavně břicho a záda. Zase dle fotek těch pupínků moc neni?? Uvidíš co dětská ;) takhle to měli děti druhý den ráno ;). nejstarší je očkovaný a od mladších je nechytil, teplotu neměl ani jeden a řádili normálně. malá měla navíc i fenistil kapky a zvládla to v pohodě ;)
- Autor: Markéta80
- Vloženo: 13.03.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána