Zpět na web

  • načítám...

20160318_101715.jpg

"@Tomička":https://www.emimino.cz/profil/tomicka/ já měla auto na technický minulý měsíc a je pravda že koukají na vše, mam tam napsáno že mám i odřený potah na sedadlu ;) Neodpočívam, vydržela sem to jen do úterý, od středy už normálně funguju ;) nic teda nenosím a nijak zvlášť to nepřeháním ;) jakmile mi začnou vycházky tak půjdu s mojí malou fenečkou ven na procházku ;) A tady teda jsou ty moje testíky

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...