temperaturegraph.ashx 27-03-2016.png
Ahoj holky. Měla jste některá něco podobného? Mohu doufat, že se povedlo? 39.DC mi doktor píchnul Agolutin na vyvolání MS do 5dní. Tak jsem zvědavá co se bude dít. A z krve mi akorát řekli, že mám vysoký progesteron a jsem připravená na MS. Můj graf:
- Autor: Gina Jana
- Vloženo: 27.03.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána