WP_20160330_001.jpg
Zdravím všechny, jdu si sem pro radu. Včera ráno se mi skoro 5letý syn probudil s podivnými červenými fleky v obličeji, na trupu, rukou i nohou. Fleky se místy slévají. Dobíral atb Cefzil 8.den a bere 4.den Singulair. Dr říkala, že to vypadá na alergii na ten Cefzil, tak se hned vysadil, nasadila se antihistaminika, Singulair večer normálně dostal. Dneska se probudil a vypadal ještě hůř. V obličeji byl rudý, flekatý, možná i trošku nateklý. Divné je, že měl v noci teplotu a dnes ráno zvýšenou. Pokud je to alergie, jsou u ní teploty? A dokdy odezní vyrážka po alergii? To se mi právě nezdá. Napadla mě pátá nemoc, ale nemá to v obličeji tak typické, jak se píše. Nebo ten Singulair? Nikde jsem se ale o takové reakci na něj nedočetla, spíš se píše o psychických reakcích. Vím, že mi neřeknete, co to je, ale zajímaly by mě vaše názory, přikládám foto z dnešního rána. Děkuji
- Autor: neovulka
- Vloženo: 30.03.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána