Zpět na web

  • načítám...

IMG_20160330_164132.jpg

Mamky, mám hrozný problém.. a nevím co s ním.. Pročítala jsem tu už diskuze.. Ale rozhodla jsem se zalozit něco aktuálního, tak snad nebude vadit.. Mam kočárek 3 roky starý.. Tako Baby Heaven Line..a teď čekáme druhé miminko už teď začátkem dubna.. Tak jsem šla na půdu pro kočárek a myslela jsem že omdlim.. Celá korbička plesnivá.. Tak jsem vyčistila co se dalo.. Bílé části jsem namočila do sava a vyprala a to krásně zmyzelo, ale stříška je horší tu jsem jen vyprala jelikož se bojím aby mi Savo nesezralo barvu.. Přikládám fotky.. Jak to vypadá a jaké jsou z druhé strany barvy.. Pokud stim máte někdo zkušenosti budu ráda.. Jsem zoufalá..:( jediné mě napadá našít na to bílou látku ať to není vidět.. Ale nový kočárek se mi opravdu kupovat nechce, no.. :( :,(

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...