Zpět na web

  • načítám...

WP_20160402_18_39_43_Pro.jpg

Taky se přidávám s dotazem. Včera jsem si ve školce vyzvedla syna s vyrážkou. Hodně svědivou. Měl obrovské slite kola na trupu, podpaží, v podbřišku, něco i na nohou a rukách a na krku u vlasů. Dala jsem xyzal. Dnes dopo jsem objevila, že má zase ty fleky, jen menší. Dostal xyzal a nic se neděje. Máte někdo zkušenost se stejným výsevem? Fotka je z rána, teď toho má zase hodně. Mám podezření a jestli se mi tady potvrdí.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...