WP_20160402_18_39_43_Pro.jpg
Taky se přidávám s dotazem. Včera jsem si ve školce vyzvedla syna s vyrážkou. Hodně svědivou. Měl obrovské slite kola na trupu, podpaží, v podbřišku, něco i na nohou a rukách a na krku u vlasů. Dala jsem xyzal. Dnes dopo jsem objevila, že má zase ty fleky, jen menší. Dostal xyzal a nic se neděje. Máte někdo zkušenost se stejným výsevem? Fotka je z rána, teď toho má zase hodně. Mám podezření a jestli se mi tady potvrdí.
- Autor: prekvapena
- Vloženo: 02.04.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána