Zpět na web

  • načítám...

IMGP2258.JPG

No z toho našeho "drobka" (zmiňila jsem se, že měl 4370g? :D ) už se klube pěkné kvítko a začínají s bráchou pěkně řádit :) "@kratjana":https://www.emimino.cz/profil/kratjana/ Držím palce, další KET už musí vyjít ;)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...