Zpět na web

  • načítám...

13009663_10206506615647673_499161173_o.png

Ahojky, mám dotaz. Co si myslíte o mé křivce BT? Do včerejška jsem si říkala, jak je konečně po dlouhé době ukázková. 16 DC jsem začala brát utrogestan, co jsem četla, tak ten by měl teplotu zvedat, ale pak nechápu ten náhlý pokles dnes? :roll: Díky *Příspěvek upraven 14.04.16 v 10:23*

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...