01.jpg
Můj brácha si plánuje zanedlouho stavět barák a nějak tak jak je na obrázku to má vypadat. Furt tomu nemůžu přijít na chuť :poblion: prostě moderní stodola a hlavně si myslím, že po čase to vůbec nebude vypadat hezky až to dřevo nebude mít už tu novou barvu. No nevím, co myslíte.. :)
- Autor: Sládka
- Vloženo: 29.04.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána