Zpět na web

  • načítám...

01.jpg

Můj brácha si plánuje zanedlouho stavět barák a nějak tak jak je na obrázku to má vypadat. Furt tomu nemůžu přijít na chuť :poblion: prostě moderní stodola a hlavně si myslím, že po čase to vůbec nebude vypadat hezky až to dřevo nebude mít už tu novou barvu. No nevím, co myslíte.. :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...