Zpět na web

  • načítám...

FQXU28SE.jpg

"@KKatka23":https://www.emimino.cz/profil/kkatka23/ teda ten sourozenecký kočár, kde novorozenec je "na zemi", vypadá dost děsivě, kolikrát jsem to viděla v MHD a kroutila jsem hlavou, jak to můžou vyrábět. No nejlepší je ten vedle sebe, ale to zase píšeš, že nemůžeš mít kvůli šířce... Ale viděla jsem i za sebou, jasně, že je to menší, než dva klasické kočáry za sebou, ale třeba toto není až tak hrozné, z jednoho uděláš sporťák a druhý bude korba: http://amalka-detskyraj69.webnode.cz/products/bebetto-42-lo-208-na-dvojcata-a-nebo-jako-sourozenecky-kocar/ http://www.kocarky.cz/junama-duo ale co se kvality do terénu týče :nevim: Ještě mě to hodilo reklamu, že bude výstava dvoukočárků, tak třeba byste něco vybrali tady http://vystavakocarku.cz/

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...