Zpět na web

  • načítám...

4305516.jpg

"@Michy35":https://www.emimino.cz/profil/michy35/ Peg-pérego to myslelo dobře, ale neuvědomili si že je konstrukce fakt hodně úzká. Nenív tom žádný reklamní trik nebo "kšeft je kšeft" a kočárek je kompatibilní s hlubokou korbou a autosedačkou... Peg-pérego dělá kvalitný produkty, jen toto prostě holt nevychytali a bohužel nikdo není dokonalý... Oni si s tím poradí a doladí to :) Koukám, že se mi špatně nahrály fotky (psala jsem z mobilu :zed: ) PS: Zkusím fotky nahrát znovu a nově k tomu přidávám úchyty pro nasazení hluboké korby a autosedačky ;)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...